Чотири британські газети повідомили про можливу смерть президента Російської Федерації Володимира Путіна

28-29 травня чотири британські таблоїди Daily Star, The Sun, Mirror та Express написали про можливу смерть господаря Кремля Володимира Путіна.

Джерела видань у розвідці MI6 кажуть, що останніми тижнями, у тому числі і на параді на честь 9 Травня, на заходах з’являвся двійник президента мордора, а його нещодавні виступи були записані заздалегідь, передає DROBRO.

Справжнього російського лідера суспільство не бачило давно.

“Путін дуже хворий, і коли він помре, його смерть зберігатимуть у таємниці тижнями, а то й місяцями”, — пише Daily Star з посиланням на представника розвідки, чиї ім’я не розкривають.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Якщо ж Путін вже відійшов у інший світ, то дізнатися цю інформацію буде неможливо. ЗМІ зазначають: вважається, що російський лідер неодноразово використав двійників, коли його фізичний стан був поганим. Зараз Кремль може використати цей сценарій.

За даними джерел ЗМІ, близькі до президента рф чиновники побоюються, що після оголошення про його смерть у Кремлі можлива “змова”, а генерали можуть відмовитися від війни проти України. Відхід російського лідера зробить його “команду” надто вразливою, тому вони до останнього приховуватимуть його смерть.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »