Ліндсі Грем обнадіяв українців, припустивши, що цього тижня можуть статися важливі події

У своєму інтерв’ю для програми “Віч-на-віч з нацією” Ліндсі Грем впевнено заявив, що позиція президента США щодо війни в Україні змінилася, і в цьому “заслуга” Путіна, передає DROBRO. Сенатор пояснив, що глава Кремля вів “небезпечну гру”, недооцінюючи Трампа та намагаючись “водити його за ніс”.

Тепер “ігри” закінчені і винні отримають по заслугах. Про це Ліндсі Грем повідомив у своєму інтерв’ю з Річардом Блюменталем, співавтором законопроекту про 500% мита, в ефірі CBS News.

Ліндсі Грем без тіні сумніву заявив, що кількість американського озброєння, що поставляється в Україну, зросте в рази, і станеться це вже дуже скоро. На думку сенатора, Трамп готовий чинити тиск на так звану Росію з метою отримання згоди на реальні переговори щодо припинення вогню з подальшим перемир’ям. Саме для цього президент США має дати згоду на санкції проти РФ та підвищення тарифів до 500%.

Республіканець також зазначив, що не лише Сполучені Штати, а й Європа надаватиме ще більшу підтримку Україні, допомагаючи закінчити війну. Ліндсі Грем також загострив увагу на тому, що Захід не втомиться, як на це сподівався Путін, і допомагатиме Україні стільки, скільки потрібно.

Від admin