Максим та Матвій Фарими є синами подружжя Миколи та Мар`яни Фарим з села Доброгостів Трускавецької громади

Як інформує Федерація шахів Португалії (Federação Portuguesa de Xadrez), на змаганнях Національного Чемпіонату Португалії зі швидких шахів, які проходили в місті Помбалі, брати Максим та Матвій Фарими вибороли перемогу в чотирьох категоріях, передає DROBRO.

Матвій переміг в абсолютній категорії U16, а Максим – в U12.

Перемога хлопців – далеко не перша в Португалії. Ще 5 років тому, а саме в 2019 році брати Максим та Матвій ставали переможцями обласного турніру Сетубала (місто Барейро) у вікових категоріях до восьми і до десяти років.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Про це повідомляв голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха. Хлопці є вихованцями шахового гуртка при Культурно-освітньому центрі «Дивосвіт» у Лісабоні (керівник Андрій Ференц).

Також брати Максим та Матвій Фарими упродовж кількох років впевнено здобували перемоги в національних турнірах Португалії.

Зараз хлопці представляють команду «Independent Torrense», якій вони принесли бажані бали на Національному Чемпіонаті Португалії зі швидких шахів. В результаті шаховий клуб «Independent Torrense» здобув два з семи абсолютних титулів та зрівнявся за балами з шаховим клубом «Xadrez Colegio Efanor».

Вітаємо та гордимося юними шахістами – вихідцями з Доброгостова!

Від admin