Школа мистецтв здобула перемогу в конкурсі та отримає фінансування на придбання обладнання в теоретичний клас

Бориславська дитяча школа мистецтв – місце творчості та розвитку талантів. Тут надихає не тільки музика, яка долинає з навчальних кабінетів, не лише картини, майстерно виведені юними художниками, а й сама будівля, яка безперервно змінюється, пише DROBRO. Як тільки переступаєш поріг школи, розумієш, що немає нічого неможливого, якщо ти справді цього прагнеш.

І зараз ви зрозумієте, про що мова. Днями школа мистецтв подала заявку на участь у проєкті «Створення сучасного кабінету музично-теоретичних дисциплін» у рамках Комплексної програми розвитку культури Львівщини. Ініціював проєкт департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА. І сьогодні конкурсанти отримали приємну звістку: Бориславська громада увійшла в список переможців цього конкурсу та отримає фінансування на придбання обладнання. Заявлена сума придбання складає 250 тисяч гривень.

При оцінюванні проєктів експертною радою враховувались певні критерії. Серед яких:

  • індекс спроможності громади,
  • проведення у мистецькій школі ремонтних робіт за останні 3 роки,
  • кількість учнів,
  • участь у конкурсах,
  • залучення позабюджетних коштів.

Та був ще один фактор, який міг стати завадою при визначенні переможця. Щоб стати учасником проєкту, навчальний заклад мав мати відремонтований кабінет музично-теоретичних дисциплін.

“Наша школа відповідала всім із зазначених критеріїв, окрім одного: в нас не було ремонту в кабінеті теорії музики. За останні три роки ми відновили актовий зал, замінили електропроводку у всій будівлі, облаштували шкільне подвір’я, проводимо ремонт у коридорах. До ремонту у навчальних класах ще не приступали й цього року вже не планували. Але втрачати можливості взяти участь у конкурсі дуже не хотіли. Адже були великі шанси, що нас можуть відібрати для фінансування на закупівлю обладнання для класу”, – коментує директор школи Оксана Ницько.

Тож не було інших варіантів, як шукати меценатів, щоб зробити ремонт у класі. І першим, до кого звернулася керівник навчального закладу, став пастор церкви “Нове життя” Михайло Дрен. Його запросили до школи, і він радо погодився допомогти.

“Мене дуже надихнуло те, що, зайшовши у школу, я побачив зміни, позитивні зміни. Я був тут раніше, бачив, як тільки починалися ремонтні роботи. Та тепер я був вражений. Видно, що керівництво докладає максимум зусиль, щоб отримати те, що бачимо зараз”, – ділиться враженнями пастор церкви.

До речі, для виконання всіх робіт було всього-на-всього 11 днів, та коли працюєш з натхненням, все вдається в рази швидше і легше. Щоденна робота майстрів, які понад усе хотіли допомогти, дозволила завершити ремонт за тиждень.

Щиро радіємо перемозі нашої школи мистецтв в цьому конкурсі, бажаємо гарно реалізувати проєкт і надалі не зупинятись на досягнутому задля комфорту і розвитку талановитих діток нашої громади.

Від admin