США отримали “сигнал” Кремля: путін неофіційними каналами посилає США сигнали, що відкритий до обговорення майбутніх заходів безпеки для Києва

У грудні московія неофіційними каналами дала зрозуміти США, що готова до діалогу з війни в Україні. Серед тем для ймовірних переговорів – безпека для Києва, повідомляє Bloomberg із посиланням на два джерела, близькі до Кремля, передає DROBRO.

Зазначається, що путін готовий домовлятися про зміни своїх вимог – він уже не наполягає на позаблоковому статусі України, проте вимагатиме визнати його контроль за окупованими рф територіями.

“Нам невідомо про описані зміни в позиції росії. Україна сама вирішуватиме, чи вестиме переговори з росією, коли і як”, – заявила прес-секретар Ради нацбезпеки США Едрієн Уотсон.

Спікер Кремля пєсков сказав, що путін кілька разів заявляв про відкритість рф до переговорів щодо України і сподівається “досягти своїх цілей” дипломатичним шляхом. В іншому випадку Москва нібито продовжуватиме “СВО” до повного досягнення “своїх цілей”.

Від admin