Польські фермери припинили блокаду пункту пропуску “Медика – Шегіні” на кордоні з Україною

На польсько-українському кордоні частково знято блокаду. Вранці 24 грудня можливий рух вантажного транспорту через КПП “Медика – Шегині”. Інформацію офіційно підтвердила Держприкордонслужба України (ДПСУ), передає DROBRO.

Польські фермери припинили блокаду КПП о 09:30, як і обіцяли. “Оформлення та пропуск через кордон вантажного транспорту на в’їзд в Україну здійснюється у звичайному режимі”, – повідомили у ДПСУ.

Прикордонники уточнили, що ведеться посилена робота для того, щоб забезпечити перепустку якомога більшої кількості вантажівок із черги.

Фермери зупинили блокаду, оскільки польська влада виконала їхні умови щодо пільг та преференцій. Зазначимо, що на інших КПП польсько-українського кордону блокада продовжується.

На КПП “Дорогуськ” протестувальники навіть посилили умови: вони пропускають лише по одній вантажівці кожні три години, хоча раніше пропускали три машини щогодини. Влада Польщі тим часом сподівається повністю припинити блокаду українського кордону, яка триває з початку листопада, до кінця нинішнього 2023 року.

Зазначимо, що блокада стосується лише вантажних перевезень. Протестувальники не заважають руху цивільних автомобілів через кордон.

Від admin