Осінь, час, коли треба потурбуватися про їстівні запаси на зиму!

Однак не в усіх, сьогодні, є така можливість, адже заготівля, навіть невеликої кількості базових овочів, обійдеться для сім’ї «в копійчину». У такій ситуації, допомоги потребують родини, які опинились у складних життєвих обставинах. Тож, аби підтримати мешканців нашої громади, турботливі працівники Трускавецького міського центру соціальних служб провели акцію «Щедра Осінь».

Як зазначила директор ТМЦСС Надія Онаць, “Щедра осінь” є благодійним заходом. Люди завжди з вдячністю приймають таку допомогу та залишають схвальні відгуки, тому акцію проводять щороку. В рамах акції, за кошти місцевого бюджету, було закуплено овочеві набори (картопля, морква, цибуля, буряк), макарони та банка олії. Такі щедрі осінні запаси продуктів отримали шістнадцять сімей загиблих Захисників України та 10 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом Центру.

Крім того, працівники Центру постійно моніторять життєву ситуацію своїх підопічних, зокрема, з-поміж ВПО, які звертаються і надають всю посильну допомогу та послуги.

Від admin