Адміністрація американського президента Джозефа Байдена працює над створенням нової стратегії довгострокової допомоги України

Вона не передбачає звільнення територій, які під час вторгнення вдалося окупувати армії рф. Деталі озвучило впливове видання The Washington Post, посилаючись на інформовані джерела, передає DROBRO.

У новій стратегії, як стверджується, акцент не на поверненні своїх територій, а на створення в Україні потужної системи оборони, яка унеможливить російську агресію в майбутньому. Вашингтон має намір у рамках цієї програми посилити як українську армію, так і її економіку.

“Ідея полягає в тому, щоб дати Україні можливість утримати лінію фронту, і паралельно направити її на іншу траєкторію, щоб зробити її набагато сильнішою до кінця нинішнього 2024 року, (…) вивести її на стійкий шлях розвитку”, – розповів WP неназваний високопосадовець США.

У статті стверджується, що навесні 2024 року Сполучені Штати мають намір підписати з Україною 10-річну угоду про партнерство, подібну до того, що з Києвом вже уклала Великобританія. Над змістом цього документа зараз працює американський Держдеп.

“За словами офіційних осіб Америки, новий документ гарантуватиме підтримку військових операцій армії України, а також створення в майбутньому військової сили, яка зможе стримувати агресію дикунів. Він включатиме конкретні зобов’язання і програми, які захистять, відновлять і розширять промислову та експортну базу України. Крім цього, вони ще й сприятимуть реалізації реформ для повної інтеграції України до інститутів Заходу”, – повідомляє американське видання.

Від admin