Бійці з 28-ї ОМБр ім. Лицарів Зимового походу півтора дня вели бої з армією путіна в районі Курдюмівської дамби, доки не змусили ворога втекти

Прапор України над греблею був поставлений ще 26 червня, однак у Мережі відео з’явилося лише сьогодні, 28 червня, передає DROBRO.

Бійці з 28-ї ОМБр зізналися, що бої в районі греблі велися півтора дні. Сама ж дамба знаходиться неподалік Курдюмівки, інформує журналіст Андрій Цаплієнко. У ролику бійці ЗСУ повідомляють окупантам, що Донбас – це українська земля. Наразі українські захисники ведуть активні бої в районі Бахмута, включаючи і Курдюмівку з Кліщеївкою.

Тільки вчора в Мережі були кадри від тієї ж 28-ї бригади, де вони вибивають ворога в районі Курдюмівської дамби. Російські паблики повідомляють, що ЗСУ активізувалися в районі Кліщеївки, а українські захисники пишуть, що точаться бої і в самому Бахмуті. Водночас добрі новини прийшли із Запорізького напрямку.

Маркус із 47-ї бригади повідомив про важкі бої з окупантами та про те, що ЗСУ просунулися дуже глибоко, а у ворога колосальні втрати. При цьому легкої прогулянки Півднем України він не обіцяє.

Від admin