Казанський відзначає парадоксальну поведінку влади рф, яка відправляє на забій десятки тисяч росіян на тлі катастрофічної демографії

Резонансні кадри розгрому колони російських військових під Авдіївкою продовжують обговорювати у соціальних мережах. Український журналіст та блогер Денис Казанський опублікував фрагмент відео у своєму Telegram-каналі та звернув увагу на велику кількість трупів російських військових, які розкидані по обидва боки дороги поряд із підбитою бронетехнікою, передає DROBRO.

ВІДЕО (18+) можна переглянути тут.

Більше того, він відзначає парадоксальну поведінку російської влади, яка відправляє на забій десятки тисяч росіян на тлі катастрофічної демографії самої рф. У нинішній ситуації росія має максимально берегти своїх людей, однак у ході війни з Україною Москва демонструє повну відсутність логіки.

“Бійня під Авдіївкою. Все завалено трупами російських військових. Дивно, наскільки низько цінується в Росії людина. Навіть у диких периферійних країнах із народжуваністю людей, що зашкалює, і то намагаються більше берегти. Здавалося б, при низькій народжуваності в рф такого байдужого ставлення до людей бути не може. Але нинішня росія ніби існує для того, щоб спростувати всі закони демографії”, – зазначив він.

Від admin