У ТЦК в Одесі стався скандал через те, що військкоми запідозрили медиків у спробі обману

Одеський обласний територіальний центр комплектації (ТЦК) виступив із офіційною заявою про скандал, який виник у одному з їхніх відділів. Версія конфлікту була озвучена на офіційному каналі Центру у Facebook, передає DROBRO.

Вдень 11 червня у ТЦК у Київському районі Одеси стався серйозний конфлікт між співробітниками центру та медиками, які прибули на виклик надавати допомогу мобілізованому. Співробітників “швидкої” нібито 5 годин не випускали з будівлі, після чого їм на допомогу прибули інші медики.

Згідно з офіційною версією ТЦК, конфлікт виник через чоловіка, якого доставили до центру для оновлення облікових даних. Медики намагалися госпіталізувати цього чоловіка, посилаючись на діагноз, який не було підтверджено військово-лікарською комісією.

Також співробітники “швидкої” нібито відмовилися надати документи, що підтверджують їхню причетність до системи надання медичної допомоги.

“У військовослужбовців… виникла підозра, що особи, які прибули, намагаються допомогти громадянину уникнути військової служби, до якої його було визнано придатним”, – повідомили в ТЦК.

Це, за їхньою версією, спричинило затримання медиків. Співробітники “швидкої” відреагували на це зверненням до поліції, заявивши про “силове затримання”. У ТЦК запевняють, що на допомогу медикам нібито прибули не лише їхні колеги, а й “невідомі цивільні, які спровокували бійку”. Є постраждалі серед обох сторін конфлікту. Правоохоронці розслідують скандальний інцидент.

Від admin