Українська служба BBC створила документальний фільм про трагедію Бучі

Стрічка містить свідчення родичів і людини, яка вижила після катувань окупантів.

“У березні цього року місто Буча опинилося під окупацією російських військ, які намагалися вийти на Київ. Після вторгнення росіяни вчинили бійню, яка вразила світ. Але – всупереч усім шансам – дехто зміг її пережити. Хоча страти мали на меті дегуманізувати та повністю стерти жертв, це потужне свідчення любові перед обличчям терору”, – йдеться у повідомленні.

Фільм містить історії людей, родичі яких загинули через дії орків. Вони розповідають, що тіла загиблих свідчили про тортури, які відбувались перед смертю. Також автори стрічки записали інтерв’ю з Іваном Скибою. Він перебував у полоні окупантів та розповів, що коїлось у штабі на вулиці Яблонській. Чоловік також пригадав, як його вели на розстріл.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

“Ми зрозуміли, що нас ведуть на оброзстріл і один з одним попрощалися. І все. Поставили спинами нас до стіни, ще Приходько… Приходько може втекти хотів, там прохід був і він туди швидко пішов і його одразу застрелили. Він впав і почалась стрільба хаотична. Розстріл цей вони робили із задоволенням. Я почув, що мені куля зайшла у бік і я впав”, – сказав він.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin