Функції, завдання та що потрібно, щоб записатися у резервісти

На Дрогобиччині розгорнуто батальйон територіальної оборони. Формують його командний склад та оголосили про набір резервістів.

Мирний Дрогобич живе своїм життям

Як інформує DROBRO на Дрогобиччині активізувався Дрогобицький батальйон територіальної оборони. Тут завершують формування керівного складу, та оголосили про набір резервістів. У теробороні стверджують, готовність кожного свідомого українця вміти володіти зброєю та чинити опір ворогу є важливим фактором в умовах загострення російської анресії.

Комплектування підрозділів територіальної оборони паралельно розгорнуто по всій Україні. 

“В першу чергу повинні створитись 25 бригад тероборони на цілу Україну. Це всі обласні центри плюс місто Київ. В Дрогобичі створений 67 батальйон тероборони. Зараз закінчується формування кістяка нашої тероборони, який буде складатися з 45-ти військовослужбовців на контрактеій службі. Після цього буде набір резервістів” – розказав Микола Павлів, командир гранатомеьного взводу Дрогобицького батальйону територіальної оборони.

Микола Павлів, командир гранатомеьного взводу Дрогобицького батальйону територіальної оборони

На територіальну оборону нашого регіону покладено важливі завдання. Як розповідає керівник батальйону Сергій Філіпов, це боротьба з диверсійно розвідувальними силами на місцях, охорона порядку та важливих об’єктів в місті, починаючи від мостів, електростанцій та завершуючи органами влади, допомога у запровадженні комендатської години, та ряд інших. 

Військовослужбовці територіальної оборони готові до виконання завдань

Для повноцінного функціонування сил територіальної оборони на місцях, влада Дрогобича виділила приміщення на вулиці 22 січня, 26. Тут розмістився командний склад тероборони.

Поруч з Штабом територіальної оборони

Які завдання покладено на тероборону регіону розказав її керівник у сюжеті

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »