Активним та напруженим був грудень для юних Трускавецьких баскетболістів

9 грудня 2023 р. у м. Львові пройшла відкрита першість м. Львів з баскетболу (1 етап ВЮБЛ) серед юнаків 2010 р.н. і молодші, передає DROBRO. Трускавець представляли вихованці відділення баскетболу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», які зіграли ігри з наступними результатами:

Перша гра: “Спортовець” – Мрій Дій 37:23; Друга гра: Спортовець – СБК Львів 19:23
Третя гра: КІВС – СПОРТОВЕЦЬ 49:10 (тренери Олег Шаранюк, Олександр Мацькович)
13 грудня 2023 р. в ігровому залі ДЮСК «Спортовець» продовж 5 годин запеклої боротьби між шкільними командами Трускавецької ОТГ з баскетболу команди посіли наступні місця:

5 місце: ЗЗСО№1
4 місце: Уличненська ЗЗСО І-ІІІ ступеня
3 місце: Доброгостівський ЗЗСО ім. Івана Боберського
2 місце: НВК”СЗШ2-гімназія”
1 місце: ЗЗСО№3

В п’ятницю 15.12.2023 р. наші наймолодші вихованці відділення баскетболу (2011 р.н. і молодші) провели спільне тренування у Дрогобицькій ДЮСШ ім. Боберського зі своїми однолітками (тренери Сергій Самойлик, Олександр Мацькович, Олег Шаранюк)

18 грудня 2023 р. в ігровому залі ДЮСК «Спортовець» відбулись змагання між шкільними командами Трускавецької ОТГ з баскетболу серед учнів 10-11 класів. Результат вже був з точністю до навпаки:

1 місце: Уличненська ЗЗСО І-ІІІ ступеня
2 місце: Доброгостівський ЗЗСО ім. Івана Боберського
3 місце: ЗЗСО№1
4 місце: НВК”СЗШ2-гімназія”
5 місце: ЗЗСО№3

Головні судді змагань Олег Шаранюк, Олександр Мацькович.

Дякуємо ЗСУ за те, що наші діти мають можливість вчитись та тренуватись, а також тренерам та вчителям фізичної культури за організацію та підготовку учнів до участі у змаганнях та даних Спортивних іграх.

Від admin