ЗСУ отримали ЗРК Stormer HVM з Британії, – Defense Express

Такі зенітні комплекси “бачать” рашистські штурмовики на дистанції до 18 кілометрів

Про це повідомляє Defense Express.

За інформацією видання, Збройні Сили України уже використовують на фронті в якості армійської ППО зенітно-ракетні комплекси малої дальності Stormer HVM. Українська сторона загалом отримала від Великої Британії п’ять таких ЗРК.

“Головна та важлива особливість британського ЗРК малої дальності Stormer HVM – цей комплекс наводить свої ракети на ціль у напівавтоматичному режимі, за допомогою лазерного променю. А так як своєї радіолокаційної станції на цьому ЗРК нема, то Stormer HVM по суті “невидимий” для рашистських літаків та вертольотів”, – зазначається у матеріалі.

Проте лишається питання з датчиками лазерного опромінення, що можуть стояти на ворожих Ка-52. Але і цю проблему українські військові вміють вирішувати, судячи за успішними прикладами знищення російських вертольотів із ПТРК “Стугна”.

Відомо, що Stormer HVM може знищувати повітряні цілі на висоті до 7 км, та на дальності також до 7 км. Але при цьому дальність виявлення повітряної цілі типу “літак” може складати до 18 км, дальність виявлення повітряної цілі типу “вертоліт” – до 8 км.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin