“Ніж у спину”, – спортсменам рф та білоруської губернії висунули дві умови участі в Азіатських іграх – 2023

Спортсменів з печери допустять до Азіатських ігор-2023, але з двома серйозними обмеженнями.

Спортсмени країн-агресорів цього року будуть допущені до Азіатських ігор у китайському Ханчжоу. Проте їм виставили два серйозні обмеження, передає DROBRO.

Про це пишуть державні російські ЗМІ. Участь в азіатських спортивних змаганнях зможуть взяти близько 500 представників з ерефії. Однак медалі вони здобути не зможуть: ця умова організаторів. Завдяки цьому рішенню росіяни та білоруси зможуть взяти участь у відборі на Олімпійські ігри – 2024, які відбудуться у Парижі.

Ситуацію прокоментував російський політичний аналітик Анатолій Несміян. Він упевнений, що російська влада не кричатиме про “ножа в спину” і підставу від Китаю, а мовчки стерпить.

“Навіть перемігши, жодної медалі спортсмен не отримає. У чому сенс подібної участі в такому разі не зовсім зрозуміло, хіба щоб не забули. Цікаво, що проводитимуться ігри будуть у китайському Ханчжоу. Китай, звичайно, союзник, але вписуватися за васала не став “, – написав експерт.

Щодо Олімпійських ігор – 2024, то з приводу допуску росіян і білорусів йдуть запеклі дискусії. Міжнародний олімпійський комітет усіляко намагається продавити рішення про допуск, стикаючись із хвилею невдоволення з боку світової спортивної спільноти.

Ймовірно, представникам ерефії дозволять брати участь у змаганнях у нейтральному статусі або у статусі біженців.

Азіатські ігри або Азіада – спортивне змагання, яке проводиться кожні чотири роки під егідою Олімпійської ради Азії. По суті це азіатський аналог Олімпійських ігор. Цікаво, що росія не є офіційним учасником Азіади, не кажучи вже про білоруську губернію. Проте 2023 року їх запросили взяти участь на особливих умовах.

Від admin