У Хмельницькій області, ймовірно, зазнав катастрофи літак “МіГ-29” українських ВПС

У вівторок, 16 липня, на Хмельниччині зазнав аварії літак. Попередньо це борт Повітряних сил ЗСУ. У Мережі з’явилися перші кадри з падіння літака. Офіційного підтвердження наразі немає, передає DROBRO. За попередніми даними, постраждалий борт – це винищувач “МІГ-29”.

Про долю пілота інформації наразі немає. Інцидент, як повідомляється, стався у Шепетровському районі.

Місцеві мешканці чули вибух. Напередодні місцева влада анонсувала навчання військових, попереджаючи, що “може бути шумно з 11:00 до 17:00”. МіГ-29 — один із основних винищувачів Повітряних сил ЗСУ. На озброєнні української армії кілька десятків бортів цієї моделі, точна кількість засекречена.

Українські пілоти на МіГ-29 беруть активну участь у протидії російській агресії. Вони, зокрема, перехоплюють ворожі ракети та дрони, а також завдають ударів по наземних цілях противника.

На час написання статті з’явилася офіційна інформація.

Офіційно! Розбився фронтовий бомбардувальник Су-24М 7-ї бригади тактичної авіації імені Петра Франка. На жаль, двоє льотчиків загинули, – зазначили в Повітряних Силах ЗСУ

Загинули Загарулько Богдан Григорович та старший лейтенант Бабенко Богдан Олександрович, вони боронили нашу країну до останнього подиху.

На місці падіння літака працюють рятувальники та правоохоронці. За попередньою інформацією постраждалих серед цивільного населення немає.

Причини та обставини катастрофи встановлюються.

ШВИДШЕ В FACEBOOK

Від admin