Окупаційна армія орків йде з Мелітополя, що на Півдні Запорізької області

Велику колону рашистської військової техніки помічено на в’їзді до окупованого Криму. Русня тікає із Мелітополя, що на Півдні Запорізької області. Про це у Telegram повідомив мер міста Іван Федоров увечері 13 вересня, передає DROBRO.

“Окупанти побігли з Мелітополя у бік тимчасово окупованого Криму. Колони військової техніки вже зафіксовані на пункті пропуску у Чонгарі”, – написав міський голова.

На його думку, руzня біжить, бо усвідомила плачевність свого становища після успішного контрнаступу ЗСУ на Харківщині. Федоров уточнив, що орки насамкінець у Мелітополі масово займаються мародерством. Вони зламують гаражі та викрадають цивільні авто, щоб вивезти все награбоване. Мер порадив власникам машин надійно заховати майно від “визволителів”.

Варто зазначити, що Мелітополь зараз перебуває в глибокому тилу нЕлюдів. Від лінії фронту до міста близько 70 км. Проте воно знаходиться в зоні вогневої поразки української армії. Вже більше місяця ЗСУ регулярно завдають нищівних ударів по базах і складах орків у Мелітополі.

Додамо також, що русня після нищівної поразки на Харківщині очікє на новий контрнаступ ЗСУ. Вони побоюються, що українці можуть прорвати оборону ще на Запорізькому напрямку, дійшовши до Азовського моря. Не виключено, що саме з цими побоюваннями пов’язана втеча рашистів з Мелітополя.

Від admin