За матеріалами СБУ арештовано корпоративні права на майже 6 млн грн., якими бізнесмен з рф володів на Львівщині

Про це повідомляє УСБУ у Львівській області, передає DROBRO.

Служба безпеки України системно збирає докази причетності російських громадян до фінансування збройної агресії окупанта проти нашої держави.

Спецслужбою встановлено чергового поплічника країни-агресорки, який здійснює свою діяльність на шкоду державній безпеці України.

Мова йде про комерсанта у власності якого перебуває низка підприємств і майнових комплексів на тимчасово окупованих та підконтрольних Україні територіях.

Зокрема, в анексованому Криму чоловік здійснює комерційну діяльність та фінансує бюджет тимчасової окупаційної влади Автономної Республіки.

Також встановлено, що з 2016 року він системно сприяв та забезпечував проживання і перебування воєнізованих формувань «мчс росії» у своїх готелях на території півострову.

Окрім цього, росіянин володів майновими активами і на Львівщині. У його власності було 49% корпоративних прав на готельний комплекс, що знаходиться в туристично привабливому Трускавці.

Станом на сьогодні за матеріалами СБУ суд наклав арешт на бізнес-активи російського бізнесмена, які розташовані у Львівському регіоні.

Вказане майно вартістю майже 6 млн грн. вже передано до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Тепер ці активи працюватимуть на український бюджет, а частина коштів буде спрямована на потреби української армії.

Заходи з викриття і блокування підривної діяльності проводили оперативники та слідчі СБУ Львівщини за процесуального керівництва Львівська обласна прокуратура.

Від admin