У березні 2024 року сили ГУР МО отримали доступ до значного масиву конфіденційної інформації про Тимура Іванова

Арешт заступника глави російського Міноборони Тимура Іванова – результат успішної операції військової розвідки України, яка була здійснена в березні поточного року. У рамках тієї операції силам ГУР вдалося отримати значний обсяг конфіденційної інформації та службових документів, що стосуються заступника Шойгу, передає DROBRO.

Про це інформує “УП” із посиланням на джерела у розвідці. Йдеться про проведену кібератаку, яка досягла своїх цілей: слідство щодо Іванова було розпочато російськими органами саме після того, як згадана інформація про чиновника опинилася у розпорядженні української спецслужби.

Зрештою Іванова відправили до СІЗО за підозрою у хабарництві. При цьому не корупція є причиною арешту заступника Шойгу. Російська влада була добре обізнана про хабарництво Іванова, але не притягувала його до відповідальності. Ситуацію змінили медійне розголос і попадання конфіденційної інформації в розпорядження ГУР. “”Санкції” проти Іванова були прийняті тільки після того, коли стався цей масивний витік чутливих даних”, – сказали в розвідці.

Від admin