Ультрапатріот Віктор Алксніс заявив про високу ймовірність швидкого розвалу російської федерації на частини

Екс-депутат Держдуми рф ультрапатріот Віктор Алксніс, який свого часу передбачив розвал СРСР, тепер говорить про високу ймовірність зникнення російської федерації з політичної карти світу. З відповідною заявою він виступив на своєму каналі в Telegram 7 лютого, повідомляє DROBRO.

Він зазначив, що рф, вплутавшись у війну з Україною, опинилася під загрозою “розділу (розвалу) та зникнення як суверенної незалежної держави – суб’єкта міжнародного права”. Алксніс нагадав, що на початку 90-х, коли він передбачив розвал СРСР, його критикували, звинувачуючи у “нагнітанні пристрастей”. Тоді його прогноз повністю виправдався. Тепер схожа історія відбувається і з росією.

“І тепер я знову б’ю у всі дзвони попередженнями про можливість розвалу російської федерації”, – пише Z-патріот.

За його словами, є кілька причин майбутнього розвалу рф. По-перше, це сама форма державного устрою – федерація, що не зміцнює єдність країни.

“Можу вас запевнити, що у багатьох національних республіках у складі рф національні еліти “сумують” за незалежністю, обґрунтовуючи це твердженнями на кшталт: “Чому Естонії можна бути незалежною, а нам не можна?” А найголовніше – ці національні еліти вже сьогодні готові до перехоплення влади у разі кризи в Москві. А те, що поразка в Україні таку кризу викличе, для мене безперечно”, – розповів Алксніс.

Друга причина прийдешнього розвалу рф – це наростаюча криза у вищих ешелонах російської влади, ослаблення Москви як центру сили. Одним із проявів цієї слабкості став гучний військовий заколот “вагнерівців”, які спробували обернути зброю на Кремль. За словами ультрапатріота, сформована при путінському режимі вертикаль влади, яка не має зворотного зв’язку, є надзвичайно нестабільною. А це означає, що вона може впасти в будь-який момент навіть за найменшої кризи.

“У росії проведено зачистку політичної галявини, створено політичний вакуум, знищено систему стримувань і противаг і ліквідовано елементи зворотного зв’язку. А це загрожує дуже серйозними наслідками в кризовій ситуації. І це несе загрозу суверенітету росії та її цілісності. І тому я б’ю у всі дзвони … Завтра буде пізно”, – констатував Алксніс.

Від admin