Президенти Азербайджану та Казахстану під час двосторонньої зустрічі відмовилися спілкуватися рашистською – кожен політик говорив своєю

24 серпня президент Азербайджану Ільхам Алієв уперше після вступу на посаду глави Казахстану приймав Касима-Жомарта Токаєва. Під час переговорів політики підписали кілька важливих документів та домовилися про розширення співпраці двох країн, пише DROBRO.

Проте родзинкою зустрічі стало спілкування президентів: Алієв та Токаєв відмовилися від використання рашистської мови під час зустрічі, хоча обидва володіють цим суржиком практично досконало.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Кадри публікує ТГ-канал “DroBro7/24”. Цей жест можна розцінювати як “сигнал” Кремлю про те, що союзники не поділяють агресію мордора, дистанціюються від радянського минулого і будь-якої миті готові відбити будь-які спроби дестабілізувати ситуацію всередині їхніх країн.

Від admin