Після отримання касетних боєприпасів ЗСУ зможуть обрушувати на голови російських військових 288 гранат за хвилину

Отримання Україною американських касетних боєприпасів стане серйозною зброєю ЗСУ, що дає змогу значно підвищити втрати російської армії, яка намагається стримати наступ українських військових, передає DROBRO.

Раніше ЗСУ використовували тактику скидання боєприпасів за допомогою дронів, скидаючи по одній гранаті на голови в окопи російських військових. Однак тепер після отримання касетних боєприпасів бомбардування російських позицій зросте кратно – у сотні разів.

Про це пише військовий аналітик, експерт із сухопутних сил, артилерійських та ракетних систем НАТО Томас Тайнер. На своїй сторінці в соціальній мережі Twitter він заявив, що касетні артилерійські снаряди M864 DPICM різко підвищать ефективність ударів ЗСУ по російських позиціях – тепер після отримання касетних боєприпасів на голову російських військових за одну хвилину можна буде скинути не один снаряд, а відразу 288.

“Чи снаряди M864 DPICM будуть ефективні проти російських окопів? Звичайно! Всі ми бачили відео, як українські безпілотники скидають гранати в російські окопи… По одній гранаті за раз. Незабаром кожен український екіпаж M777 зможе скидати 288 гранат на хвилину (!) російські окопи”, – наголошує експерт.

Від admin