Аліна Паш відмовилася представляти Україну на “Євробаченні – 2022”

Аліна Паш назвала причини, чому їй довелося зняти свою кандидатуру представника України на “Євробаченні”

Користувачі Мережі були шоковані останнім постом Аліни Паш, яка мала представляти Україну на майбутньому “Євробаченні”, інформує DROBRO.

З важким серцем співачці довелося зняти свою кандидатуру, після чого нарешті вона назвала причини свого вчинку. Пост був опублікований в Instagram Аліни, де всього за десять хвилин набралося величезна кількість переглядів, лайків і коментарів, що співчувають.

У своєму посту Аліна Паш повідомляє, що більше не хоче брати участь у цій “брудній історії”. Як далі зазначає співачка, їй було складно чинити опір хвилі хейту, спаму, загрозам їй та близьким, особливо з огляду на той факт, що в неї зовсім відсутні піарники, менеджери та юристи.

З цих причин вона і зняла свою кандидатуру як представника України у конкурсі “Євробачення – 2022”.

Як про ситуацію говорить Організаційний комітет

Інша ж сторона в особі Організаційного комітету Національного відбору на участь у «Євробаченні-2022» інформує про припинення участі Аліни Паш у відборі через надання недостовірної інформації.

«Пункт 3.4. правил Національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Євробачення–2022» передбачає, що у разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час», – зазначають у пресслужбі Національної суспільної телерадіокомпанії.

Як додає Суспільне, підставою для рішення стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби, за якою відомство не створювало документ про перетин адмінкордону з Кримом, що його команда Паш надала мовнику.

За повідомленням, співачка «висловила згоду з таким рішенням».

admin

Трамп вперше висунув ультиматум Україні та пообіцяв “жорсткі” санкції Путіну

Президент США Дональд Трамп публічно висунув Україні ультиматум щодо мирного плану, написаного разом із Москвою…

13 хвилин

У Дрогобичі затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві дружини.

17 листопада в квартирі на вул. Грушевського поліцейські виявили тіло 39-річної жінки з ознаками насильницької…

5 години

У Тернополі з-під завалів дістали тіла жінки і двох дітей, всього – 31 загиблий

До 31 збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Тернополю 19 листопада: рятувальники знайшли ще…

6 години

У Дрогобичі проїде масовий автопробіг – присвячений пам’яті полеглих воїнів-десантників

Захід відбудеться завтра, 22 листопада – його організовують ветеранські організації за ініціативи десантника 80-ї ОДШБ…

7 години

Виконуючи бойове завдання загинув Василь Тиць з Дрогобича

Чергова скорботна новина прилетіла до нашої громади з фронту – підтвердилась загибель ще одного захисника…

8 години

Кремль вперше відреагував на мирний план Трампа – Пєсков зробив невиразну заяву

Глава Білого дому передав Києву проект США щодо припинення війни в Україні, однак у Москві…

8 години