Вранці в неділю, 10 жовтня, в російському Татарстані розбився літак Let L-410. Про подію повідомили російські ЗМІ, передає DroBro. Аварія сталася приблизно в 6 км від міста Мензелінскій. Причина авіакатастрофи поки невідома.
На борту літака, за попередніми даними, знаходилися 22 парашутиста і 2 члени екіпажу. Twitter DroBro7/24 пише про 19 загиблих і 3 поранених в результаті падіння літака. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.
За останніми даними, в авіакатастрофі вижили 7 осіб. 16 росіян, включаючи обох пілотів, загинули. Один з постраждалих в дуже важкому стані, за його життя борються лікарі. У Мережу вже потрапили перші кадри з місця події. Судячи з ним, літак звалився на звалені дерева. L-410 після падіння не загорівся.
Відомо, що літак, що впав мав номер RF-94591 і належав місцевому аероклубу. Він експлуатувався з 1987 року. “Літак L-410 з парашутистами з Мензелінскій здійснив жорстку посадку через кілька хвилин після зльоту. Один з парашутистів зміг вибратися з літака сам, інших витягали очевидці”.
ДроБро: Let L-410 – легкий багатоцільовий двомоторний літак, розроблений в Чехословаччині в 60-х роках минулого століття. Він вміщує 19 пасажирів і 1,8 тонни вантажу. З 2018 го L-410 випускає російський Уральський завод цивільної авіації.
На поверхні річки Тисмениця, що на Дрогобиччині, вчора, 20 листопада, було виявлено пляму невідомого походження…
Президент США Дональд Трамп публічно висунув Україні ультиматум щодо мирного плану, написаного разом із Москвою…
17 листопада в квартирі на вул. Грушевського поліцейські виявили тіло 39-річної жінки з ознаками насильницької…
До 31 збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Тернополю 19 листопада: рятувальники знайшли ще…
Захід відбудеться завтра, 22 листопада – його організовують ветеранські організації за ініціативи десантника 80-ї ОДШБ…
Чергова скорботна новина прилетіла до нашої громади з фронту – підтвердилась загибель ще одного захисника…