Авіація ЗСУ скинула на росіян у Білгородській області дві 250-кг авіабомби – штаб РФ рознесло вибухом (Відео)

Пілот українського винищувача у Білгородській області здійснив складний маневр кабрування з двома авіаційними бомбами AASM-250 на гранично низькій висоті

Український МіГ-29 на гранично низькій висоті запустив із кабрування французькі авіабомби AASM-250 по ворогу в Білгородській області, повідомляє DROBRO. Кадри бойової роботи було опубліковано українським військовим. Пілот українського винищувача здійснив складний маневр кабрування з двома авіаційними бомбами на гранично низькій висоті, щоб не потрапити до зони поразки російських зенітних систем поблизу лінії фронту. Запустити бомби з такої малої висоти йому вдалося завдяки різкому маневру та особливості французької коригованої авіабомби AASM, оснащеної твердопаливним ракетним прискорювачем.

Відразу після виконання бомбових пусків льотчик винищувача відвертає борт назад і різко йде на зниження, щоб мінімізувати ризик захоплення російським ЗРК. Водночас дві 250-кілограмові авіабомби продовжили самостійний політ у напрямку цілі за супутниковими координатами.

У відео показано наслідки застосування високоточного авіаційного озброєння ЗСУ по ворожих цілях на території Білгородчини. На кадрах зображено знищення будівлі, яка використовувалася командуванням одного з мотострілкових полків ЗС РФ як пункт управління.

admin

У Дрогобичі затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві дружини.

17 листопада в квартирі на вул. Грушевського поліцейські виявили тіло 39-річної жінки з ознаками насильницької…

5 години

У Тернополі з-під завалів дістали тіла жінки і двох дітей, всього – 31 загиблий

До 31 збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Тернополю 19 листопада: рятувальники знайшли ще…

6 години

У Дрогобичі проїде масовий автопробіг – присвячений пам’яті полеглих воїнів-десантників

Захід відбудеться завтра, 22 листопада – його організовують ветеранські організації за ініціативи десантника 80-ї ОДШБ…

7 години

Виконуючи бойове завдання загинув Василь Тиць з Дрогобича

Чергова скорботна новина прилетіла до нашої громади з фронту – підтвердилась загибель ще одного захисника…

7 години

Кремль вперше відреагував на мирний план Трампа – Пєсков зробив невиразну заяву

Глава Білого дому передав Києву проект США щодо припинення війни в Україні, однак у Москві…

8 години

В боях за Україну загинув Микола Яворський з Дрогобича

Під час захисту України від ворога загинув дрогобичанин Микола Яворський. Воїн захищав Україну у складі…

9 години